KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16009216
nr 1600 9216
Gunnar Haller (1954), "Pirate ships I". Signerad, daterad a tergo -79. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 22,5x22,5
Utrop:
700 kr
Såld:
450 kr
måndag 26 februari 2024
kl 19:35:37
300 kr
350 kr
400 kr